Když spolu vyvíjíme novou vestavbu

Nabízíme vestavby pro desítky modelů aut, ale přesto se může stát, že zrovna ta tvoje chybí. I tohle umíme řešit :)

 

Určitě sis všiml, že mezi produkty na našem eshopu je i možnost poptat novou vestavby. Takže pokud jsi nenašel tu svoji, je to ta nejjednodušší cesta, jak nás oslovit. Jednoduše vyplníš formulář, kde nám na sebe pošleš kontaktní údaje a informace o svém voze. Rovnou si pak zajdi vyfotit kufr auta. Fotku zavazadlového prostoru vyfocenou od pátých dveří budeme určitě dřív nebo později potřebovat. Je to pro nás takové první vodítko, abychom si potvrdili, jestli koncept Notent sedne i do tvého auta. 

A tady máme jednu velkou prosbu! Potřebujeme opravdu vidět kufr a jeho detaily, ne poslední nákup, zapomenuté sportovní vybavení a spousty dalšího. Ač to zní logicky, ze zkušenosti raději upozorníme - foť prázdný kufr! Před fotkou z kufru, prosím, vyndej veškerou bagáž a další nezbytnosti, které běžně vozíš s sebou. To platí i pokud máš na podlaze nějaké koberečky. Jeden z nejdůležitějších detailů pro nás jsou právě případné úchyty a kolejnice, které by mohly být pod koberečkem schované.

8 9 10 foto_ok

 

Takže máme všechny údaje, máme fotky, ze kterých jsou opravdu jasné detaily zavazadlového prostoru a můžeme se posunout dál. Často si poradíme pouze s tímto, ale v některých případech bude nutné k nám přijet na zaměření, abychom měli jistotu, že vestavba opravdu sedne a bude fungovat tak, jak má. Doladíme spolu detaily, potvrdíme si rozměry složené a rozložené vestavby, vybereš si matraci, prostě si finálně všechno odsouhlasíme a to včetně ceny a termínu výroby. Pokud to všechno bude podle tvých představ, tak ihned po úhradě 50% zálohové faktury se pustíme do výroby. Zbylých 50 % bude splatných při převzetí.

A pak už jen vyrazit na cestu :)