Vestavba do auta Ford Tourneo Custom L1

Jednou ji dáš do auta a už ji ze svého Customa nebudeš chtít vyndat i když by to byla otázka chvilky. Na cestách ti bude pohodlnou postelí, v běžném životě přesně tím, co pomůže vyřešit zavazadlový prostor tvého auta.

Barva matrace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Po objednání vyrobíme za 10 týdnů Po objednání vyrobíme za 10 týdnů Po objednání vyrobíme za 10 týdnů Po objednání vyrobíme za 10 týdnů Po objednání vyrobíme za 10 týdnů Po objednání vyrobíme za 10 týdnů Zvolte variantu
30 855 Kč 32 355 Kč 32 355 Kč 32 355 Kč 32 355 Kč 32 355 Kč od 30 855 Kč 25 500 Kč bez DPH 26 740 Kč bez DPH 26 740 Kč bez DPH 26 740 Kč bez DPH 26 740 Kč bez DPH 26 740 Kč bez DPH od 25 500 Kč bez DPH
Vestavba do auta Ford Tourneo Custom L1

Základní informace

Celou vestavbu pohodlně vložíte do zavazadlového prostoru a ještě zbyde dostatek místa pro zavazadla.

Po sklopení sedadel v druhé řadě se postel rozloží nad nimi rozloží (třetí řada sedadel zůstává společně se spací vestavbou vždy sklopená, nelze ji pro cestování použít).

Pokud cestujete jen ve dvou a potřebujete ještě více prostoru, můžete odstranit všechny zadní sedačky. Rám postele je samonosný.

Vestavba má sklopné části konstrukce. Při skladování tak zabere sotva pár centimetrů - tzv. flat pack řešení.

 

ČERNÁ-nová-upozornění

UPOZORNĚNÍ: Hliníkové konstrukce u všech vestaveb nyní dodáváme v černém provedení (černý elox). Přesto, že v galerii můžete vidět ještě fotky se stříbrnou konstrukcí, prosím vezměte na vědomí, že objednaná vestavba bude mít konstrukci černou.

 

 

Technický popis

Rozměry - rozměr postele v rozloženém stavu pro spaní je dostačující pro dvě osoby. Šířka 148cm, délka 218cm. Výška prostoru pro zavazadla až 57cm v nejnižším místě.
 

Konstrukce - hliníkové eloxované profily, březová překližková deska z obou stran opatřena laminátem v barvě antracit opracovaná CNC technologií, kvalitní kování, magnety, suché zipy, pryžové dorazy. Uchycení ve voze pomocí atestovaných popruhů (součástí balení), které se kotví ke stávajícím okům karoserie. Konstrukce je bezhlučná, žádné klepání, vrzání nebo cinkání za jízdy.

Matrace - ušitá z navzájem propojených dílů. Používáme studenou pěnu výšky 8cm (po dohodě je možné výšku upravit) s odolným, snímatelným a otěruvzdorným (90.000 cyklů) potahem příjemným na dotek. Spodní strana matrace z voděodolné protiskluzové netkané textilie.

 

Co všechno je v ceně

  • skládací, přesto velmi pevná konstrukce vestavby
  • pohodlná skládací matrace ze studené pěny v tm. šedé barvě (jiné barvy za příplatek)
  • atestované bezpečnostní popruhy pro uchycení vestavby ke kotvícím okům v interiéru vozu 
  • originální textilní pytlík Notent pro uchování spojovacího materiálu

 

Pozor: z důvodu možnosti překlápění i zadní desky u zadních dveří, zde nemůže být variantně instalován také držák kempingového stolu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Original
Hmotnost: 45kg (nejtěžší díl 17kg)
Výška celková: 73cm
Výška pod vestavbou: 57cm
Šířka: 148cm
Délka: 218cm
Garantovaná nosnost: 250kg
Barva hliníkové konstrukce: černý elox