Spací vestavba a její přednosti


Celou vestavbu pohodlně vložíte do zavazadlového prostoru a ještě vám zbyde dostatek místa pro zavazadla. Výška složené vestavby uvětšiny modelů nepřesazuje přes opěrky zadních sedadel, nic nepřekáží za jízdy výhledu dozadu.

Po sklopení zadních sedadel se postel rozloží nad sedačkami.

Pokud cestujete jen ve dvou a potřebujete ještě více prostoru, můžete odstranit zadní sedačky. Rám postele je samonosný.

.

.

.

.

.


Technický popis

Rozměry - rozměr postele v rozloženém stavu pro spaní je dostačující pro dvě osoby. Šířka 120-160cm, délka 185-210cm. Výška prostoru pro zavazadla až 59cm (přesné rozměry přizpůsobujeme dle konkrétního typu vozu, popř. dle přání klienta).


Konstrukce - hliníkové eloxované profily, březová kompozitní deska z obou stran opatřena laminátem v barvě antracit opracovaná CNC technologií, kvalitní kování, magnety, suché zipy, pryžové dorazy. Uchycení ve voze pomocí atestovaných popruhů (součástí balení), které se kotví ke stávajícím okům karoserie. Konstrukce je bezhlučná, žádné klepání, vrzání nebo cinkání za jízdy.

Matrace - ušitá z navzájem propojených dílů. Používáme studenou pěnu výšky 8cm (po dohodě je možné výšku upravit) s odolným, snímatelným a otěruvzdorným (90.000 cyklů) potahem příjemným na dotek. Spodní strana matrace z voděodolné protiskluzové netkané textilie.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


.

Výhody kempingové vestavby

Snadná instalace - vestavbu do vozu zvládne bez většího úsilí naložit jediná osoba. Ani pro rozložení nepotřebujete více rukou. Celá manipulace vám zabere bez použití jakéhokoliv nářadí méně než 5 minut, Víme, jak je toto důležité, vše je intuitivní.

Nízká hmotnost - hmotnost celé konstrukce včetně matrace je pro MPV vozy do 45kg (nejtěžší díl do 20kg.)

Snadné skladování - díky rozkládací konstrukci vám vestavba zabere minimum místa v garáži, sklepě nebo předsíni.

Bezpečnost - vestavba je pro jízdu složena vždy v zavazadlovém prostoru a uchycena pomocí popruhů s atestem. Popruhy zůstávají připnuté i při rozložení vestavby.