Výsuvná podlaha - Ford Turneo Custom L2 / Transit L2

Stop, už nikam nechoď! Nic lepšího a praktičtějšího pro tvého Forda už nenajdeš. To mi věř. Minimalismus, který vystřelí tvé auto v užitečnosti o galaxii výš.

Typ vozu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Po objednání vyrobíme do 4 týdnů Po objednání vyrobíme do 4 týdnů Zvolte variantu
20 570 Kč 17 000 Kč bez DPH
Výsuvná podlaha - Ford Turneo Custom L2 / Transit L2

Použití výsuvného podia je zcela nezávislé na tom, zda v autě je vestavba Original, nebo ne. Konstrukce na sobě nejsou závislé a jedno i druhé lze používat samostatně. Ale kdo by to dělal, že jo, když spolu tvoří tak dokonalý pár :) 

Podium je ukotveno ve voze do stávajících držáků v podlaze pro třetí řadu sedadel. Neprobíhají žádné zásahy do karoserie!

Třetí řada sedadel nemůže společně s podiem v autě být.

Vnitřní rozměr: vhodný pro plastové euroboxy 600x400mm a 400x300mm

Výsuvy: Plnovýsuv (výrobce DE), aretace v uzavřené i otevřené poloze, nosnost 160Kg

Materiály: Ložná plocha protiskluzová pryž šedá, podklad foliovaná překližka. Ocelové laserované a ohýbané profily lakované odolnou práškovou barvou.

Kotvení: Uchycení bez vrtání do kolejnic v podlaze (v případě použití se spací vestavbou se zadní popruh pro uchycení vestavby kotví do konstrukce pódia, místo zadního oka v karoserii)

Montáž výsuvného podia je možná pouze do vozů s kolejnicemi v podlaze. Výsuvné podium nelze instalovat do vozu s pevnými úchyt sedadel právě kvůli absenci kolejnicového systému.

 

Provedení kompatibilní pouze s variantou karoserie L2. Pokud máte zájem o výsuvnou podlahu pro kratší karoserii tohoto vozu, kontaktujte nás na info@notent.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Ford
Typ vozu: Ford Turneo Custom, Ford Turneo Transit
Karoserie vozu: L2 (5339mm)
Délka podia: 1200mm
Šířka podia: 1078mm
Garantovaná nosnost: 160 kg
Omezení instalace: pouze pro vozy s kolejnicemi v podlaze