BAZAR Vestavba do auta Original - Peugeot Rifter

Používaná vestavba - SKLADEM, ihned k odběru. Jednou ji dáš do auta a už ji ze svého auta nebudeš chtít vyndat i když by to byla otázka chvilky. Na cestách ti bude pohodlnou postelí, v běžném životě přesně tím, co pomůže vyřešit zavazadlový prostor tvého auta.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost PRODÁNO
9 000 Kč 7 438 Kč bez DPH
BAZAR Vestavba do auta Original - Peugeot Rifter

Vrátil se nám úplně první kousek, který jsme pro Peugoet Rifter dodali (rok 2019). Majitel přechází na jiný typ auta, do kterého mu dodáváme vestavbu a domluvili jsme se spolu, že by byla škoda, nedát této vestavbě šanci v podobě nového majitele. Vestavba má drobné kosmetické vady, přesto plně funkční. 

 

Co všechno je v ceně

  • skládací, přesto velmi pevná konstrukce vestavby
  • pohodlná skládací matrace ze studené pěny v tm. šedé barvě (matrace je používaná - za příplatek je možné dodat novou matraci)
  • atestované bezpečnostní popruhy pro uchycení vestavby ke kotvícím okům v interiéru vozu 
  • originální textilní pytlík Notent pro uchování spojovacího materiálu
  • ukázka instalace v případě osobního odběru

 

 

Základní informace

Celou vestavbu pohodlně vložíte do zavazadlového prostoru a ještě zbyde dostatek místa pro zavazadla. Výška složené vestavby s matrací nepřesahuje přes opěrky zadních sedadel, nic nepřekáží za jízdy výhledu dozadu.

Po sklopení zadních sedadel se postel rozloží nad sedačkami.

Vestavba má sklopné části konstrukce. Při skladování tak zabere sotva pár centimetrů - tzv. flat pack řešení.

 

Technický popis

Rozměry - rozměr postele v rozloženém stavu pro spaní je dostačující pro dvě osoby. Šířka 117cm, délka 200cm (karoserie L1)  Výška prostoru pro zavazadla je 32cm.
 

Konstrukce - hliníkové eloxované profily, překližková deska z obou stran opatřena laminátem v barvě antracit opracovaná CNC technologií, kvalitní kování, magnety, suché zipy, pryžové dorazy. Uchycení ve voze pomocí atestovaných popruhů (součástí balení), které se kotví ke stávajícím okům karoserie. Konstrukce je bezhlučná, žádné klepání, vrzání nebo cinkání za jízdy.

Matrace - ušitá z navzájem propojených dílů. Používáme studenou pěnu výšky 8cm (po dohodě je možné výšku upravit) s odolným, snímatelným a otěruvzdorným (90.000 cyklů) potahem příjemným na dotek. Spodní strana matrace z voděodolné protiskluzové netkané textilie.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Outlet & bazar
Funkčnost bazarového kusu: 100%
Vzhled bazarového kusu: 80%
Matrace: Použitá 70%, za přípatek může být nová
Hmotnost: 40kg (nejtěžší díl 14kg)
Šířka: 117cm
Výška pod vestavbou: 40cm standard - (jiná výška na přání)
Délka: 200cm
Garantovaná nosnost: 250kg
Barva hliníkové konstrukce: stříbrná
Položka byla vyprodána…