Cestovní skládací gril NOTENT

Hvězdné nebe nad hlavou a teplo od sálajícího ohně. Prostě idilka. Mějte přenosný gril / ohniště vždycky s sebou. Rozložený nezabere žádné místo, takže ideální kámoš na cesty.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
2 950 Kč 2 438 Kč bez DPH
Cestovní skládací gril NOTENT

Originální Notent skládací ohniště / přenosný girl využijete nejenom na cestách, ale i doma na zahradě, nebo na chalupě prostě kdykoliv dostanete chuť na večeři z ohně, nebo si jen tak užívat praskání dřeva a sálající teplo. 

Gril je vyrobený z poctivé oceli. Zabalený v praktické, bytelné a omyvatelné tašce, takže nemusíte řešit kam s ním, až bude špinavý od sazí. Prostě ho zase rozložíte a schováte do tašky. Pro větší komfort manipulace s grilem je v kapse tašky přibalený také pár pracovních rukavic.

Samotný gril se skládá ze šesti dílů, které jednoduše na pár pohybů zapadnou do sebe a z "placky" které si na dně kufru skoro nevšimnete, je za pár vteřin praktické ohniště o rozměru cca 30 x 40 x 40cm. Ideální velikost, aby se kolem ohniště sešla parta přátel.

A jeden tip na závěr - rozložený gril v tašce se perfektně vejde do našich euroboxů :)

Ještě jedna poznámka na závěr, pokud budete dělat větší oheň nebo bude ohniště z větší části plné žhavého, dojde v rámci jednotek milimetrů k prohnutí jednotlivých desek. Ohniště však zůstává plně funkční, lze jej rozložit i složit a není tato vlastnost předmětem případné reklamace.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Grily
Materiál: ocel
hmotnost: cca 13kg
rozměr složeného grilu: v. 30 x š 40 x hl. 40cm
rozměr rozloženého grilu: v. 30 x š 40 x tl 2cm
příslušenství: obal a rukavice součástí