Výsuvná podlaha - Mercedes

Stop, už nikam nechoď! Nic lepšího a praktičtějšího pro tvého Mercedesa už nenajdeš. To mi věř. Minimalismus, který vystřelí tvé auto v užitečnosti o galaxii výš.

Typ vozu
Karoserie
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Po objednání k dodání za 2-3 týdny Po objednání k dodání za 2-3 týdny Po objednání k dodání za 2-3 týdny Po objednání k dodání za 2-3 týdny Po objednání k dodání za 2-3 týdny Po objednání k dodání za 2-3 týdny Po objednání k dodání za 2-3 týdny Po objednání k dodání za 2-3 týdny Zvolte variantu
17 787 Kč 14 700 Kč bez DPH
Výsuvná podlaha - Mercedes

Použití výsuvného podia je zcela nezávislé na tom, zda v autě je vestavba Original, nebo ne. Konstrukce na sobě nejsou závislé a jedno i druhé lze používat samostatně. Ale kdo by to dělal, že jo, když spolu tvoří tak dokonalý pár :) 

 Podium je ukotveno do kolejnicového systému v podlaze vozu. Neprobíhají žádné zásahy do karoserie!

Vnitřní rozměr: vhodný pro plastové euroboxy 600x400mm a 400x300mm

Výsuvy: Plnovýsuv (výrobce DE), aretace v uzavřené i otevřené poloze, nosnost 160Kg

Materiály: Ložná plocha protiskluzová pryž šedá, podklad foliovaná překližka. Ocelové laserované a ohýbané profily lakované odolnou práškovou barvou.

Kotvení: Uchycení bez vrtání do kolejnic v podlaze (v případě použití se spací vestavbou se zadní popruh pro uchycení vestavby kotví do konstrukce pódia, místo zadního oka v karoserii)

Montáž výsuvného podia je možná pouze do vozů s kolejnicemi v podlaze. Výsuvné podium nelze instalovat do vozu s pevnými úchyt sedadel právě kvůli absenci kolejnicového systému.

MARCO POLO - výsuvná podlaha pro typ výbavy Marco Polo je určena pouze pro verzi bez boční kuchyně, tzn. je na celou šíři interiéru jako je vidět na fotkách, rozměry jsou shodné s výkresem ve fotogalerii.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Výsuvná pódia
Typ vozu: Mercedes Vito, V-klasse, Marco Polo, EQV
Vhodné pro karoserie: L (5140mm) a XL (5370mm)
Délka podia: 1010 mm
Šířka: 995mm
Garantovaná nosnost: 160 kg
Omezení instalace: pouze pro vozy s kolejnicemi v podlaze
Rok výroby vozu: od 2015